Prywatność

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy nasi użytkownicy mogą zapoznać się z naszą polityką prywatności pod tym linkiem.

Szybki Kontakt

(22) 728 65 60

info@baren.com.pl

 

Pn - Pt : 8 - 17

Sob : 8 - 13

Użytkowników Online
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Licznik Odwiedzin
Dzisiaj28
Wczoraj24
Tydzień71
Miesiąc481
Całość81779

Powered by Kubik-Rubik.de
Foldery

Strona Startowa > Importer

Importer


35 LAT PRACY Z ENERGIĄ !

"AKUM" to prywatna firma rodzinna założona w 1987 pod tą nazwą od roku 1989. Początek współpracy z firmą Bären Batterie GmbH Austria datuje się na rok 1996. Od roku 1997 jesteśmy głównym importerem i dystrybutorem akumulatorów austriackiej marki Bären na terenie Polski.

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów najlepszej jakości po przystępnych cenach a naszymi atutami są doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie.

Jako importer oferujemy bardzo szeroką gamę akumulatorów Baren z przeznaczeniem do wszelkiego rodzaju pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych i rolniczych, maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, traktorów, koparek, spychaczy, pojazdów specjalistycznych, wózków widłowych, podnośników, aut zarówno europejskich jak i z rynku azjatyckiego w pojemnościach od 4 Ah do 225 Ah.

Popularyzując akumulatory marki Bären bierzemy udział także jako sponsor w motoryzacyjnych imprezach okolicznościowych. Poniżej zdjęcia naszego teamu Bären. Organizatorem powyższych rajdów jest PZMOT oraz Auto-klub MOTOR skupiający miłośników szeroko rozumianej motoryzacji.

W latach 2000 - 2004 firma AKUM była dostawcą akumulatorów Baren 575.150.064 (na pierwsze wyposażenie) do samochodów ciężarowych : Isuzu NPR oraz Isuzu NQR i terenowych Trooper montowanych przez przedstawiciela koncernu ISUZU - firmę Ascot Auto Co. Ltd.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą główną stronę firmową : www.akum.pl

Jesteśmy także wyłącznym importerem i generalnym dystrybutorem akumulatorów amerykańskiego koncernu DEKA. Oferta akumulatorów USA znajduje się na stronie www.dekabatteries.pl

Każdy z oferowanych przez nas produktów można zakupić na naszym sklepie internetowym: www.sklepakum.pl

Zapewniamy Państwu:

  • Pełen wybór towaru
  • Różnorodność oferty
  • Właściwy dobór
  • Towar najwyższej jakości
  • Rytmiczność dostaw na miejsce
  • Dogodne warunki płatności
  • Konkurencyjne ceny
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Zadowolenie z właściwej obsługi, serwisu i dostaw

Zapraszamy do współpracy !

*Nazwa i logo AKUM jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP i jakiekolwiek używanie zarówno nazwy jak i słowa AKUM (bez względu na intencje) bez zezwolenia naszej firmy stanowi złamanie Prawa. Jednocześnie informujemy że zamieszczone zdjęcia produktów, opisy i teksty stanowią wyłączną własność firmy AKUM a ich kopiowanie, powielanie czy używanie w jakikolwiek inny sposób (w całości bądź częściowe) jest zabronione! (Prawo Własności Przemysłowej - Ustawa z dnia 30.06.2000 roku)